Yhteystiedot

HUOM: V-S Sininauhalla ei ole asumispalveluita. Sininauha Oy järjestää asumispalveluita Turun seudulla, yhteystiedot löydät sivulta: https://www.sininauhakoti.fi/yhteystiedot/asumisen-palvelut/
Kuntouttava työtoiminta / Omat portaat -nuorten työpajatoiminta

Toiminnanjohtaja, ohjaaja

  • Totti Räsänen
  • 040-549 3813 / totti.rasanen@vs-sininauha.fi
Työnohjaaja, yksilövalmentaja
  • Unelma Murto
  • 050-331 7351 / unelma.murto@vs-sininauha.fi
Projektiassistentti
  • Marjo Pennonen
  • 044-9742817 / marjo.pennonen@vs-sininauha.fi
Työnohjaaja, yksilövalmentaja
  • Henna Niittymäki
  • 050 324 4181 / henna.niittymaki@vs-sininauha.fi

 

Polku – Etsivä Nuorisotyö
  • Tommi Grönroos
  • 044-972 2393 / tommi.gronroos@vs-sininauha.fi
  • Anu Knuutila
  • 050-453 0025 / anu.knuutila@vs-sininauha.fi
  • Timo Kuismanen
  • 044-972 2389 / timo.kuismanen@vs-sininauha.fi

 

VV2 – Vastuullisesti vapauteen
Palveluvastaava
  • Minski Niemi (Facebookissa Minski Sininauha Ry)
  • 046 922 0521 / minski.niemi@vs-sininauha.fi
Palveluohjaaja
  • Cathina Sandelin (Facebookissa Cathina Sininauha Ry)
  • 044 972 2395 / cathina.sandelin@vs-sininauha.fi
Palveluohjaaja
  • Kai Ratilainen (Facebookissa Kai Sininauha Ry)
  • 050 306 9463 / kai.ratilainen@vs-sininauha.fi