Yhteystiedot

HUOM: V-S Sininauhalla ei ole asumispalveluita. Sininauha Oy järjestää asumispalveluita Turun seudulla, yhteystiedot löydät sivulta: Sininauhakoti
Kuntouttava työtoiminta / Omat portaat -nuorten työpajatoiminta
Radiomiehenkatu 3, 20630 Turku

Toiminnanjohtaja, ohjaaja

  • Totti Räsänen
  • 040 549 3813 / totti.rasanen@vs-sininauha.fi
Työnohjaaja, yksilövalmentaja
  • Unelma Murto
  • 050 331 7351 / unelma.murto@vs-sininauha.fi
Projektiassistentti
  • Marjo Pennonen
  • 044-9742817 / marjo.pennonen@vs-sininauha.fi
Työnohjaaja, yksilövalmentaja
  • Henna Niittymäki
  • 050 324 4181 / henna.niittymaki@vs-sininauha.fi
VV2 – Vastuullisesti vapauteen
Aninkaistenkatu 5A 9, 20100 Turku
  • Minski Niemi (Facebookissa Minski Sininauha Ry)
  • 046 922 0521 / minski.niemi@vs-sininauha.fi
Palveluohjaaja
  • Cathina Sandelin (Facebookissa Cathina Sininauha Ry)
  • 044 972 2395 / cathina.sandelin@vs-sininauha.fi
Palveluohjaaja
  • Kai Ratilainen (Facebookissa Kai Sininauha Ry)
  • 050 306 9463 / kai.ratilainen@vs-sininauha.fi
AggrediTurku
Aninkaistenkatu 5A 9, 20100 Turku
Väkivaltatyöntekijä, palveluvastaava
  • Ville Honkanen
  • 050 475 6584 / ville.honkanen@vs-sininauha.fi
Väkivaltatyöntekijä
  • Noora Jokinen
  • 050 477 3464 / noora.jokinen@vs-sininauha.fi